MGKS GERLACH DRZEWICA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Grabka Grabica - LKS Lubochnia 4:0
  • Kawaleria Tomaszów Maz. - GUKS Gorzkowice 2:2
  • Szczerbiec Wolbórz - Włókniarz Moszczenica 3:3
  • Stal Niewiadów - Omega II Kleszczów 1:0
  • Start Niechcice - Świt Kamieńsk 3:4
  • LKS Mniszków - Ceramika Opoczno 0:2
  • RKS Rzeczyca - Gerlach Drzewica 2:2
  •        

Aktualności

XIV Kolejka Klasy Okręgowej C1 Trampkarzy

  • autor: yoBeny, 2016-05-29 22:42

XIV kolejka sezonu 2015/2016

Klasa Okręgowa C1 Trampkarzy, grupa II

Gerlach Drzewica - UKS Concordia Piotrków Tryb.

2:2

Pozostałe mecze:
Ceramika Opoczno - Luciążanka Przygłów 10:1
LKS Wola Krzysztoporska - Mazovia Tomaszów 0:5
Atom Januszewice - LKS Czarnocin  3:0
Tabela końcowa rozgrywek. Nasza drużyna zajęła 4. miejsce spośród 8.


XXIV Kolejka Klasy Okręgowej

  • autor: yoBeny, 2016-05-29 22:40

XXIV kolejka sezonu 2015/2016

Klasa Okręgowa, grupa Piotrków Trybunalski

RKS Rzeczyca - Gerlach Drzewica

2:2

Bramki: Michał Jeleń 25, Damian Kozłowski 46 - Piotr Marecki 82, Szymon Rafalski 90

Skład: Łukasz Tąder - Szymon Rafalski, Tomasz Wiktorowicz, Stanisław Starus, Paweł Wrzosek, Grzegorz Tomasik, Adrian Wiktorowicz, Wojciech Ruta, Piotr Marecki, Maciej Szymański

Trener: Tomasz Wiktorowicz


XIII Kolejka Klasy Okręgowej C1 Trampkarzy

  • autor: yoBeny, 2016-05-23 15:00

XIII kolejka sezonu 2015/2016

Klasa Okręgowa C1 Trampkarzy, grupa II

LKS Czarnocin - Gerlach Drzewica

1:2

Pozostałe mecze:
UKS Concordia Piotrków - LKS Wola Krzysztoporska 2:0 
 Mazovia Tomaszów - Ceramika Opoczno 0:10
Luciążanka Przygłów - Atom Januszewice x:x
Tabela

Najbliższy mecz domowy odbędzie się 29. maja o godzinie 11.00. Rywalem będzie UKS Concordia Piotrków. Będzie to ostatni mecz sezonu.


XXIII Kolejka Klasy Okręgowej

  • autor: yoBeny, 2016-05-23 14:51

XXIII kolejka sezonu 2015/2016

Klasa Okręgowa, grupa Piotrków Trybunalski

Gerlach Drzewica - LKS Mniszków

2:5

Bramki: Mariusz Pomykała 10, Radosław Kaczmarek 75 - Marcin Gębicki 27, 56, samobójcza 46, Kamil Ruś 55, Arkadiusz Majchrzak 72

Skład: Łukasz Tąder - Szymon Rafalski, Tomasz Wiktorowicz (50 Piotr Marecki), Paweł Wrzosek, Grzegorz Tomasik, Jakub Gulej, Radosław Kaczmarek, Jacek Listkiewicz, Mariusz Pomykała, Wojciech Ruta, Piotr Dąbrowski

Trener: Tomasz Wiktorowicz


XII Kolejka Klasy Okręgowej C1 Trampkarzy

  • autor: yoBeny, 2016-05-15 09:22

XII kolejka sezonu 2015/2016

Klasa Okręgowa C1 Trampkarzy, grupa II

Gerlach Drzewica - Luciążanka Przygłów

4:3

Pozostałe mecze:
 Atom Januszewice - Mazovia Tomaszów 1:0
LKS Wola Krzysztoporska - Ceramika Opoczno 0:16
UKS Concordia Piotrków - LKS Czarnocin 2:1
Tabela

Najbliższy mecz drużyna rozegra 22. maja o godz. 11.00 z LKSem Czarnocin (wyjazd)

Najbliższy mecz domowy odbędzie się 29. maja o godzinie 11.00. Rywalem będzie UKS Concordia Piotrków. Będzie to ostatni mecz sezonu.


XXII Kolejka Klasy Okręgowej

  • autor: yoBeny, 2016-05-15 09:20

XXII kolejka sezonu 2015/2016

Klasa Okręgowa, grupa Piotrków Trybunalski

Ceramika Opoczno  - Gerlach Drzewica

7:0

Bramki: Krystian Grzyb 7, Daniel Jakubczyk 20, 45, Jarosław Baran 30, 61, Dawid Witek 45, Patryk Pyzia 72

Skład: Mateusz Goska - Szymon Rafalski, Paweł Wrzosek, Grzegorz Tomasik, Radosław Kaczmarek, Jacek Listkiewicz, Mariusz Pomykała, Wojciech Ruta, Piotr Dąbrowski, Adrian Wiktorowicz, Jakub Gulej

Trener: Tomasz Wiktorowicz


XI Kolejka Klasy Okręgowej C1 Trampkarzy

  • autor: yoBeny, 2016-05-10 07:10

XI kolejka sezonu 2015/2016

Klasa Okręgowa C1 Trampkarzy, grupa II

Mazovia Tomaszów - Gerlach Drzewica

5:2

Pozostałe mecze:
 Ceramika Opoczno - Atom Januszewice 7:0
Luciążanka Przygłów - UKS Concordia Piotrków 3:0
LKS Czarnocin - LKS Wola Krzysztoporska 0:0
Tabela

Najbliższy mecz odbędzie się 15. maja o godzinie 11.00. Rywalem będzie Luciążanka Przygłów


XXI Kolejka Klasy Okręgowej

  • autor: yoBeny, 2016-05-10 07:09

XXI kolejka sezonu 2015/2016

Klasa Okręgowa, grupa Piotrków Trybunalski

Gerlach Drzewica - Start Niechcice

4:0

Bramki: Jacek Listkiewicz 7, Łukasz Oracz 36, Wojciech Ruta 63, 69

Skład: Mateusz Goska - Szymon Rafalski, Paweł Wrzosek, Tomasz Wiktorowicz, Grzegorz Tomasik, Łukasz Tąder, Jacek Listkiewicz, Piotr Marecki, Mariusz Pomykała, Wojciech Ruta, Łukasz Oracz

Rezerwa: Krzysztof Nowak; Trener: Piotr Wiktorowicz


Archiwum aktualności


Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Omega II Kleszczów - Świt Kamieńsk
LKS Mniszków - Start Niechcice
Ceramika Opoczno - RKS Rzeczyca
Gerlach Drzewica - Grabka Grabica
LKS Lubochnia - Kawaleria Tomaszów Maz.
GUKS Gorzkowice - Szczerbiec Wolbórz
Włókniarz Moszczenica - Stal Niewiadów

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Grabka Grabica 4:0 LKS Lubochnia
Kawaleria Tomaszów Maz. 2:2 GUKS Gorzkowice
Szczerbiec Wolbórz 3:3 Włókniarz Moszczenica
Stal Niewiadów 1:0 Omega II Kleszczów
Start Niechcice 3:4 Świt Kamieńsk
LKS Mniszków 0:2 Ceramika Opoczno
RKS Rzeczyca 2:2 Gerlach Drzewica

Najbliższe spotkanie

Gerlach Drzewica   Grabka Grabica
2016-06-04, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

RKS Rzeczyca 2:2 Gerlach Drzewica
2016-05-29, 17:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny