MGKS DRZEWICA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wszystkich zawodników, którzy posiadają odzież sportową z Klubu, prosimy o jej zwrot.
  •

Jeszcze więcej na

Pierwsze źródło informacji po meczu i w trakcie!

Czas na podsumowanie sezonu piłkarskiego 2012/2013

Gerlach Drzewica - Szczerbiec Wolbórz 3:1 (0:1)

Bramki : Bartłomiej Matyja 58, Dawid Wujek 78, Arkadiusz Bogucki 90

Skład : Goska,Wrzosek,Starus,Bogucki,Matyja,Wujek,Gapys,Nowak,Gulej,Pecyna,Oracz

Nasz zespół w pierwszej połowie nie przypominał tego zespołu który tak dobrze się prezentował w rundzie wiosennej. Już graliśmy wolno ospale z dużą ilością niecelnych podań. Goście już w 4 min po błędzie naszych obrońców uzyskali prowadzenie. W drugiej połowie zobaczyliśmy zupełnie inny zespół Gerlacha. Graliśmy agresywnie szeroko skrzydłami szybko i z polotem. Na efekty bramkowy długo nie trzeba było czekać. Trzy bramki po przerwie zdobyte to najniższy wymiar kary dla gości.

Myślę że w tym miejscu możemy się pokusić o podsumowanie sezonu piłkarskiego 2012/2013 w wykonaniu naszej drużyny. 7 miejsce w ligowej tabeli, 44 zdobyte punkty i bramki 61-40 można uznać za dobry wynik. Nasz zespół uplasował się najwyżej z beniaminków. Gra w rundzie wiosennej przypadła do gustu nie tylko kibicom z Drzewicy jak i również z rywalom. Byliśmy sprawcami wielu niespodzianek (wygrana w Astorii,w Poświętnym), Dokonane przed sezonem piłkarskim transfery były trafione.W najbliższym czasie zbierze się zarząd klubu który podejmie decyzję o ewentualnych transferach i planach klubu na sezon 2013/2014.