MGKS DRZEWICA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wszystkich zawodników, którzy posiadają odzież sportową z Klubu, prosimy o jej zwrot.
  •

Jeszcze więcej na

Pierwsze źródło informacji po meczu i w trakcie!

Gerlach Drzewica - KS Paradyż 2:6 (1:3)

bramki dla naszej drużyny zdobyli Wojtek Ruta (na 1:3) i Radek Kaczmarek (na 2:4)

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Paweł Młodawski - Michał Gapys, Łukasz Oracz, Bartłomiej Matyja, Grzegorz Tomasik - Michał Szklarczyk (45 Norbert Szczepanik), Jakub Gulej (45 Jarosław Baran), Radosław Kaczmarek, Mariusz Wrzosek - Wojciech Ruta, Jarosław Tąder

Mecz z aspirującą do gry na III-ligowych boiskach drużyną KS Paradyż był dla KSG okazją do przetestowania formy kilku zawodników. Pierwszy raz w tym sezonie na placu gry pojawili się: lider środka pomocy Radosław Kaczmarek, weteran Jarosław Tąder, a także wyszkolony w łódzkim SMSie Michał Szklarczyk i rezerwowy bramkarz Paweł Młodawski. Najlepiej spośród nich zaprezentował się strzelec drugiej bramki dla Gerlacha. Od początku spotkania przeważali goście, którzy w ekspresowym tempie wyszli na prowadzenie 3:0. Gerlach nie ustępował, w efekcie czego kontaktową bramkę zdobył Wojtek Ruta. Choć grę prowadzili goście, nasza drużyna też miała swoje sytuacje. Wynik 3:1 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie mogliśmy zaobserwować więcej ofensywnych akcji Gerlacha, ale niestety również poważnych pomyłek sędziego, który m.in. nie podyktował dla Gerlacha dwóch rzutów karnych oraz wyrzucił z boiska Jarka Tądra. Choć nasza drużyna częściej przedostawała się na stronę Paradyża, to goście strzelali bramki, w efekcie kiepskiej postawy rezerwowego bramkarza.

Następne dwa mecze ligowe z udziałem KSG odbędą się na wyjeździe - 30. sierpnia w Wolborzu ze Szczerbcem, oraz 7. września w Mniszkowie.

Kolejny domowy mecz w okręgówce Gerlach Drzewica rozegra 14. września o godzinie 16.30 z drużyną LKS Mierzyn.